Волейбольна команда «Географ-ЛНУ» – призер благодійного турніру пам’яті Юрія Лукащука

13 листопада 2022 року волейбольна команда Львівського університету «Географ-ЛНУ» взяла участь у благодійному турнірі, присвяченому пам’яті Юрія Лукащука. До складу університетської волейбольної команди увійшли студенти та викладачі географічного факультету. Юрій Лукащук – маленький фанат львівських «Карпат», який неодноразово брав участь у виведенні команд на поле. Хлопчик трагічно загинув у 8-річному віці.

Турнір відбувався у спортивному клубі «Локомотив». Загалом у змаганнях взяли участь вісім команд. За результатами чотирьох ігор «Географ-ЛНУ» став бронзовим призером турніру, зайнявши почесне третє місце. Золото цього разу взяла команда «Червоноград», а срібло – «Альфа».

Почесними гостями турніру були відомі спортсмени Василь Вірастюк та Володимир Рекша.

Щиро вітаємо волейбольну команду Львівського університету «Географ-ЛНУ» з перемогою! Нехай усі наші спільні благодійні ініціативи принесуть Україні найочікуванішу перемогу – перемогу над агресором!

Світлини: Світлини учасників турніру Більше фото