Випускникам Класичної гімназії при ЛНУ ім. Івана Франка вручили свідоцтва про завершення навчання

1 липня 2023 року в Актовій залі Університету відбулося урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Ще вчорашніх учнів і вже теперішніх абітурієнтів привітав перший проректор Львівського університету Андрій Гукалюк. «Саме зараз відбувається надзвичайно цікавий період Вашого життя: Ви завершуєте навчання успіхом, для досягнення якого Ви докладали чимало зусиль, а тепер – робитимете нові самостійні кроки у подальше життя. Бережіть вдячність до наставників та батьків, які були поряд з Вами упродовж цього шляху, а також пам’ятайте, що все – у Ваших руках. Свідомо обирайте свою освітню траєкторію та будуйте успішне професійне життя», – підкреслив Андрій Гукалюк та запросив випускників до навчання у Львівському національному університету імені Івана Франка.

З теплими словами вітання до випускників також звернувся директор Класичної гімназії, вчитель вищої категорії Юрій Джала. Юрій Степанович подякував учительському колективу гімназії за відповідальну працю з виховання свідомої молоді, а випускникам побажав здійснити правильний вибір на шляху до нових знань. За словами Юрія Степановича, підтвердженням інтелектуальної активності учнів гімназії є те що, попри складні умови навчання, чимало вихованців Класичної гімназії при ЛНУ ім. Івана Франка – серед 200-бальників національного мультипредметного тесту.

Тож упродовж урочистостей багатьом випускникам вручили не лише свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, але й похвальні листи та золоті і срібні медалі.

До слова, Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка створена у липні 1992 року як Львівська гуманітарна гімназія для юнаків. У 1996 році гімназію реорганізовано у Львівську державну гуманітарну гімназію при Львівському державному університеті імені Івана Франка, а з 1999 року навчальний заклад функціонує як Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Гімназія профілюється на вивченні предметів гуманітарного циклу, серед яких іноземні мови, історія, правознавство, географія, українська мова та література.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото