З метою розвитку дуальної освіти Університет налагоджує співпрацю з Львівським академічним обласним театром ляльок

Львівський університет продовжує роботу, спрямовану на підвищення якості освіти, зокрема на збільшення практичної складової освітнього процесу. Саме тому Університет посилює співпрацю з провідними установами різних галузей задля оновлення освітніх програм, які передбачають навчання з елементами дуальної освіти.

З цією метою сьогодні, 2 січня 2024 року, відбулося підписання Договору про співробітництво між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Львівським академічним обласним театром ляльок. Документ про співпрацю підписали Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник та директорка-художня керівниця театру Уляна Мороз.

Під час зустрічі, присвяченої підписанню Договору, були також присутні представники Центру забезпечення якості освіти та факультету культури і мистецтв, адже саме на цьому факультеті у 2023 році було впроваджено нову освітню програму «026 Сценічне мистецтво (Акторське мистецтво театру ляльок)».

Відповідно до угоди, сторони спільно працюватимуть над розробкою та оновленням освітніх програм та їх компонентів, навчально-методичних матеріалів для забезпечення освітнього процесу з елементами дуальної форми здобуття освіти, впроваджуватимуть нові методи та підходи викладання для забезпечення якісного освітнього процесу з акцентом на практичний досвід. Ідеться передусім про розвиток активних форм навчання, у тому числі на основі використання сучасних інформаційних технологій, залучення студентів у практичну роботу і розвиток елементів дуальної освіти.

Нагадаємо, що напередодні відбулося підписання Договору про співробітництво між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Національним академічним українським драматичним театром імені Марії Заньковецької.