З метою розвитку дуальної освіти Університет поглиблює співпрацю зі Західним офісом Держаудитслужби

28 листопада 2023 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зустрівся з Начальником Західного офісу Держаудитслужби Романом Кроляком. Метою зустрічі стало підписання Договору  про співробітництво між Львівським університетом та Західним офісом Держаудитслужби. У заході також взяли участь представники Центру забезпечення якості освіти, відділу дистанційної та дуальної освіти і факультету управління фінансами та бізнесу.

Основною метою угоди є об‘єднання зусиль академічної спільноти Університету та представників органів публічного адміністрування задля підвищення рівня підготовки фахівців у сфері фінансів, обліку та публічного адміністрування, шляхом здобуття освіти з елементами дуальної форми.

Відповідно до угоди, основними напрямами майбутньої співпраці будуть спільні проєкти та ініціативи, в межах яких Сторони працюватимуть над організацією та забезпеченням реалізації освітнього процесу з елементами дуальної форми навчання; цільовою підготовкою фахівців відповідних спеціальностей; підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації; розробленням та оновленням освітніх програм та їх компонентів, а також навчально-методичних матеріалів для забезпечення освітнього процесу, в тому числі з елементами дуальної форми здобуття освіти; впровадженням новітніх методів та методик викладання, включаючи здобуття освіти з елементами  дуальної форми.