Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Андрій Лисак

Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Лисак. Героєві було 43 роки.

Андрій Лисак навчався у ліцеї №38 Львівської міської ради. Вищу освіту здобув на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Впродовж 1998-2000 років проходив військову службу у складі Окремого батальйону матеріально-технічного забезпечення 1-ї дивізії Національної гвардії України.

Із початком повномасштабного вторгнення росії вступив до лав територіальної оборони. У березні 2022 року став на захист держави у складі 45-го полку імені Олександра Красіцького Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Академічна спільнота Львівського університету глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 16 травня. Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.