Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Андрій Наводило

Захищаючи Українську Державу від окупантів, 3 лютого 2024 року загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Андрій Наводило. Героєві був 31 рік.

Андрій навчався у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут», а згодом у Львівському державному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Право». Ступінь магістра Герой здобув заочно у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Упродовж 2012-2017 років чоловік проходив службу за контрактом у складі роти снайперів 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, з 2014 року виконував бойові завдання у зоні АТО.

У 2021 році Герой вступив до Державної прикордонної служби України. З перших днів війни захищав Україну у складі 7-го прикордонного Карпатського загону, а впродовж останнього періоду – Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса ДПСУ.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Прощання з Героєм відбудеться 17 лютого 2024 року. Чин похорону Андрія Наводила розпочнеться об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Андрія Наводила у селі Дмитре Львівської області.