Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Богдан Кріль

8 травня 2022 року, захищаючи Маріуполь, загинув випускник філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Богдан Кріль.

Богдан Кріль «Пірат» народився у Львові 17 травня 1992 року. Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Політологія» та військову кафедру при Академії Сухопутних військ ім. П.Сагайдачного.

З дитинства займався спортом, любив історію, природу, у школі був справжнім лідером та неординарною особистістю з власною думкою, сміливим та справжнім патріотом України. Завжди був активним організатором патріотичних рухів у Львові, був лідером футбольного фанатського руху команди «Карпати». Призер чемпіонату України з кудо (2010 рік). У жовтні 2019 року вступив на військову службу в Національну гвардію України. Як офіцер окремого загону спецпризначення виконував бойові завдання у протидії збройній агресії російської федерації на Сході України. З серпня 2021 року перебував на службі в полку «Азов». Загинув у бою 8 травня 2022 року, захищаючи Маріуполь.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку із непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Чин похорону Героя відбудеться в суботу, 20 травня 2023 року, в Гарнізонному храмі Петра і Павла об 11:00 год. Поховають Героя на Личаківському кладовищі (Марсове поле).