Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Маркіян Панилик

Захищаючи Українську Державу від російських окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Маркіян Панилик. Героєві був 41 рік.

Маркіян Панилик навчався у Стрийській гімназії ім. Андрея Шептицького, згодом – на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Працював у Стрийському міськрайонному суді та мав приватну адвокатську практику. У перші дні повномасштабного вторгнення зголосився добровольцем захищати Українську Державу. Загинув, виконуючи бойове завдання на Луганщині.

Академічна спільнота Львівського університету глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!