Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Ростислав Панасюк

Захищаючи Українську Державу від окупантів, загинув випускник фізичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ростислав Панасюк. Героєві було 46 років.

У 1999 році Ростислав Панасюк закінчив фізичний факультет Львівського університету за спеціальністю «радіофізика». Після закінчення Університету декілька років працював на кафедрі фізики напівпровідників.

З 28 лютого 2022 року добровольцем пішов на фронт – захищав Україну у складі 63 окремої механізованої бригади Збройних сил України. Брав участь у військових діях та звільненні Херсонської області, пройшов Бахмут, воював на межі Донецької та Луганської областей, де і загинув під час виконання бойового завдання.

22 липня 2023 року був нагороджений відзнакою командира 63 окремої механізованої бригади «За сумлінну службу». 12 грудня 2023 року Ростиславу Панасюку було оголошено подяку за сумлінне та зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок  у забезпечення обороноздатності держави, високий професіоналізм, мужність і героїзм, проявлені в ході протистояння збройній агресії російської федерації.

Ростислав  врятував життя десятків побратимів, вивозив поранених з-під ворожих обстрілів та вміло ухилявся від ворожих дронів. Проте в ніч на 13 лютого під час бойового виїзду на евакуацію поранених побратимів його життя забрала ворожа міна.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!