24 та 25 жовтня 2023 року представники Львівського університету взяли участь в установчі зустрічі проєкту Erasmus GAP у Версалі

24 та 25 жовтня 2023 року представники Львівського університету взяли участь в установчі зустрічі проєкту Erasmus GAP, що відбулася в Університеті Версаля-Сен-Кантен-ан-Івлін (UVSQ) у Версалі, Франція. Делегатами ЛНУ ім. Івана Франка стали Віталій Кухарський, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації, та Володимир Решота, професор кафедри адміністративного та фінансового права. (https://law.lnu.edu.ua/department/administratyvnoho-ta-finansovoho-prava)

Перший день цієї події розпочався із привітання президента версальського університету, професора Алена Буї та вступного слова віцепрезидента з міжнародних відносин цього закладу, професора Яна Борма. Вони привітали учасників та висловили сподівання на плідну співпрацю в рамках проєкту Erasmus GAP. Далі відбулася презентація проекту, де детально розглянули концепцію, цілі, склад консорціуму, очікуваний вплив та методи оцінки даної ініціативи. Протягом усього дня учасники брали участь у різноманітних сесіях, присвячених управлінню проєктом, розробці інструментів інклюзивності тощо.

Наступного дня учасники проводили дискусії про візуалізацію даних,комунікацію та про охоплення проєкту. “Участь у таких заходах є надзвичайно важливою для нашого університету. Вони сприяють розвитку міжнародної співпраці та підвищенню якості освіти. Завдяки таким ініціативам ми маємо можливість обмінюватися найкращими практиками та досвідом з колегами з різних країн, що значно збагачує нашу освітню та наукову діяльність. Співпраця на міжнародному рівні дозволяє нам інтегрувати сучасні методи та підходи в навчальний процес, що в результаті позитивно впливає на розвиток наших студентів та викладачів.” – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський.

Основною метою стартової зустрічі було ознайомлення учасників з проєктом Erasmus GAP, його цілями, планами та структурами управління. Учасники визначили подальші кроки та обговорили різні робочі пакети проєкту.

Дана ініціатива фінансується за підтримки програми Erasmus+ Європейського Союзу, що підкреслює її міжнародний та освітній характер. Участь у таких заходах сприяє підвищенню якості освіти, а також дозволяє обмінюватися досвідом учасників з різних країн.