#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університетуФакультет електроніки та комп’ютерних технологій

“Мікро- та наносистемна техніка” – адаптована до вимог IT індустрії освітня програма Факультету електроніки та комп’ютерних технологій. 🔥

🔹 Навчаючись на Sensor and Analitycal Systems LNU у студентів Університету є можливість проходити практичну підготовку у провідних IT-компаніях, працювати в команді над проєктами під керівництвом менторів з галузі IT, розробляти сучасні сенсорні та діагностичні системи, користуватися сучасним навчальним обладнанням.

⁉ Багатьох, а особливо вступників, напевно, цікавить те, чого будуть навчати та куди після навчання можна буде піти працювати.

🔹 Випускники факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю 153 «Мікро- та наносистемна техніка» освітньо-професійної програми «Сенсорні та діагностичні електронні системи» будуть підготовлені в напрямках сенсорики, біомедичної електроніки, валідації і тестування для проектування та розробки технічних систем різного призначення.

🔹  Знання в галузі тестування програмного забезпечення і діагностування електронних систем, вміння проектувати електронні системи, включаючи сенсорні та біомедичні, навички роботи з комп’ютерними мережами, базами даних тощо для вирішення інженерних задач дозволяє силами випускників освітньо-професійної програми «Сенсорні та діагностичні електронні системи» проектувати, розробляти, тестувати і підтримувати протягом життєвого циклу рішення в галузях Інтернету речей (оцінка основних сенсорів для IoT, передача і обробка сигналів сенсорів), вбудованих систем (Embedded-розробники), електронних систем різного призначення (Automotive, Biomedicine), мікропроцесорної техніки, тощо.

ℹ Щоб дізнатись більше переходьте на сторінку спеціальності в Facebook або за посиланням: https://saslvivua.com.