Ми вже познайомили вас зі спеціальностями нашого Філософський факультет ЛНУ ім. Івана Франка, то ж час розповісти Вам про наукове студентське життя факультету. На факультеті активно діють 4 наукових товариства в якому кожен студент зможе зреалізувати себе та знайти коло однодумців. Саме завдяки науковим товариствам на факультеті було зреалізовано десятки студентських проєктів, серед яких численні конференції, круглі столи, науково-популярні лекції та майстер-класи!
Наукове товариство культурологів “Гілея” – це велика команда культурологів-однодумців та головні культорганізатори факультету, адже саме вони організовують чисельні кінопокази з обговоренням та науково-популярні лекції із залученням відомих діячів культури Львова. Для студентів-культурологів участь у «Гілеї» – це перші кроки у освоєнні базових навичок з культурного менеджменту.
Поліс: центр політики та аналітики – активна команда політологів, які знають про сучасну політику все! У студентського товариства політологів широкий спектр можливостей: від написання аналітичних матеріалів та дайджестів на політичні теми до проведення грандіозних політичних дебатів на факультеті. Участь у проєктах Полісу допомагає студентам політологам ставати професіоналами своєї справи!
СНПТ психологів ЛНУ ім. І. Франка – студентська організація для психологів, які організовують численні тренінги, лекції від запрошених знавців сфери та круглі столи на психологічну тематику! Студентське науково-практичне товариство психологів покликане допомогти студенту-психологу розвинути свої практичні навички, без яких у цій професії не обійтися.
Cordis – наукове товариство філософського факультету – наукове товариство філософського факультету – організація, яка об’єднує усіх студентів та аспірантів нашого факультету задля створення спільних наукових проєктів. Команда «Кордіс» є популяризатором наукової діяльності на факультеті та організовує науково-популярні лекції, воркшопи, наукові пікніки та є основним координатором головної конференції факультету – Щорічної всеукраїнської студентської конференції «Дні науки філософського факультету». Саме тут студенти знаходять себе у науковій діяльності та згодом вступають до аспірантури аби розвивати українську науку!