48 мешканців Львова здали кров у бладмобілі

6 червня 2024 року біля головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка Мобільний центр крові провів виїзну донацію в межах проєкту «Твоя кров. Моє життя. Наша перемога». Завдяки акції 48 мешканців Львова сьогодні здали кров для наших Захисників та Захисниць.

Проєкт «Твоя кров. Моє життя. Наша перемога» реалізовують Перше територіальне медичне об’єднання Львова, ГО «Народна самооборона Львівщини», «ДонорUA» та ГО «Ветеран Медіа». Співорганізатором акції біля Університету стали також Профком студентів Львівського університету і Центр соціального розвитку та громадських ініціатив.

Мобільний центр крові  — автобус, обладнаний усім необхідним для безпечного та комфортного забору крові. Організатори зазначають, що Львів став першим містом, де активно використовують бладмобіль і висловлюють сподівання, що набутим досвідом скористаються й інші міста, адже мобільні донаційні пункти роблять донорство зручнішим і доступнішим для містян.

«Студентська спільнота завжди була двигуном змін, і розвиток донорства — не виняток. Саме свідома молодь найкраще усвідомлює актуальні проблеми і потреби та готова докладати зусиль і брати на себе відповідальність, аби їх вирішити. Дякуємо всім, хто сьогодні поділився кров’ю, показавши своїм прикладом, що це не страшно, а разом з друзями — ще й весело», — ділиться співзасновниця «ДонорUA», Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» та співавторка Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» Ірина Славінська.

Організатори акції висловлюють вдячність Міському центру служби крові, які, попри щоденну завантаженість, проводять забір крові у бладмобілі, а також партнерам проєкту – мережі закладів Lviv Croissants та компанії BonAqua, – які забезпечили смачний обід, воду та солодкі подарунки для наших донорів.

Світлини: Юлії Гриценко та Катерини Старушенко Більше фото