Академічна спільнота Львівського університету долучилася до акції «Майдан. 10 річниця початку Революції Гідності»

21 листопада 2023 року у центрі Львова відбувся пам’ятний захід, присвячений десятій річниці початку Революції Гідності. До події, яка зібрала навколо себе сотні львів’ян та гостей міста, долучилися представники академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час заходу виконавець Shumei виконав пісню «Мальви», а також у супроводі фортепіано чимало інших відомих пісень, які звучали під час подій на Майдані Незалежності або набули популярності з 24 лютого 2022 року.

Учасникам акції «Майдан. 10 річниця початку Революції Гідності» також продемонстрували фільм про події часів Революції Гідності: від початку мирних протестів до побиття студентів силовиками.

У 2013 році студенти і працівники Львівського університету одними з перших долучилися до надважливих подій, які сколихнули українське суспільство в імпульсі боротьби за цінності та ідеали Свободи і Гідності. Боротьба українського народу за право самостійно визначати власне майбутнє триває, і багато представників академічної спільноти ЛНУ ім. Івана Франка поповнили лави Збройних Сил України, обстоюючи Свободу і Гідність кожного з нас.