Академічна спільнота Львівського університету взяла участь у написанні Радіодиктанту національної єдності

27 жовтня 2023 року, у День української писемності та мови, академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка долучилась до написання традиційного Радіодиктанту національної єдності.

Цьогоріч усі охочі мали нагоду перевірити свої знання української мови завдяки тексту «Дороги України», який написала письменниця, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав диктант актор театру та кіно Олексій Гнатковський.

Напередодні академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка разом зі Студентським урядом отримала від актора окреме запрошення доєднатися до написання диктанту. Тож до загальнонаціонального флешмобу у Львівському університеті активно долучилися студенти і викладачі усіх факультетів, а також представники адміністрації, зокрема, й Ректор Володимир Мельник.

Традиційно, текст Радіодиктанту оприлюднять після того, як всі учасники надішлють свої роботи на перевірку. Їх можна надіслати поштою або на e-mail:

• паперові листи приймають на адресу Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26; важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 29 жовтня.
  • або сфотографуйте чи відскануйте текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) і надішліть його на rd@suspilne.media; листи приймають до 11:00 30 жовтня.

Нагадаємо, що диктант національної єдності відбувається щорічно, починаючи із 2000 року. Написати текст можна із будь-якої точки світу. Метою радіодиктанту є не лише перевірка грамотності, а й об’єднання українців та плекання любові до нашої мови.

Світлини: Юлії Гриценко, Ярини Пришляк, Марії Твардовської та факультетів Більше фото