Ахтем Сеїтаблаєв поспілкувався зі студентами факультету журналістики

3 квітня 2023 року на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч з відомим українським актором, режисером культових стрічок «Кіборги», «Захар Беркут», «Додому», «Мирний-21» Ахтемом Сеїтаблаєвим. Режисер поспілкувався зі студентами та викладачами факультету.

Ахтема Сеїтаблаєва привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар: «Ми завжди раді зустрічати наших гостей, а надто таких цікавих особистостей, які користуються авторитетом в абсолютно усіх поколінь українців». Проректор додав, що на факультеті завжди було представлено широку географію студентів, а особливо зараз, в час війни.

Надалі Ахтем Сеїтаблаєв поспілкувався зі студентами-журналістами. Режисер був приємно здивований обізнаністю студентів з його творчістю і тим, наскільки вони розуміють виклики, які постали сьогодні перед українським кінематографом, наскільки зацікавлені вони творчим процесом та закуліссям українського кіно.

Чесна, глибинна і динамічна розмова про війну, про роль кожного українця в час війни, про справжність і про можливість створювати кіно, яке підтримує в нас людське – таким був діалог з режисером. Десятки піднятих рук, цікаві запитання і заповнена аудиторія спонукали режисера й автора відомих фільмів сказати: «Це не остання наша зустріч. Я обов’язково приїду до Вас ще раз».

Додамо, що в рамках візиту Ахтем Сеїтаблаєв також відвідав благодійний захід «Сирники Фест», який організувала студентська рада факультету журналістики. Зірковий гість скуштував легендарні сирники, відомі не одному поколінню українських журналістів.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото