Благодійна діяльність студентів факультету педагогічної освіти

Діти неодмінно повинні бути щасливі, тому що дитинство – це чудова пора.  Щоб зробити дітей щасливими, студенти факультету педагогічної освіти організували аукціон-продаж робіт, виконаних власноруч, аби за виручені кошти придбати необхідні речі для дитячих будинків міста Львова.

Під керівництвом викладача Н.Т. Новосельської студенти відвідали «Будинок дитини № 2 для дітей із порушенням центральної нервової системи та психіки», подарувавши медичну ширму для масажного кабінету, солодощі та соки для малечі.

Молоді педагоги також побували й у  «Дитячому дошкільному будинку №1», де вручили вихованцям книги з українськими народними казками, віршами, загадками, лічилками та скоромовками, розвивальну літературу,  різноманітні розмальовки та дидактичні посібники для вивчення англійської мови, а також м’ячі для рухливих ігор.

Проте найголовніше, чого потребують діти, – це тепло, ласка, довіра, небайдужість і підтримка. Адже чи не найгостріше цю потребу відчувають саме діти-сироти й діти, позбавлені батьківською піклування.