Чергова допомога від норвезької громадської організації PUTE вже в Університеті

У час повномасштабного вторгнення для нас особливо важливою є підтримка західних колег. Йдеться не лише про військову допомогу, яка, безперечно, є першим пріоритетом, а й, звичайно, про сферу освіти, яка сьогодні є центром виховання молодого покоління свідомих українців. Тож днями Львівський університет вдруге отримав важливу допомогу від нашого доброго партнера – норвезької громадської організації PUTE.

Нагадаємо, що ця ГО спільно із Oslo University, “Українською громадою в Норвегії / Den ukrainske forening i Norge”, Elisabeth Kolflaath Semprini, Aksjon Vennskap, Lviv Theological Seminary в рамках співпраці з ЛНУ ім. І. Франка та ГО “Лабораторія ідей” нещодавно надіслала Університету близько 300 комп’ютерів, які забезпечуватимуть навчання наших студентів в укриттях у разі повітряних тривог та можливість безпечного складання НМТ для учнів вже у 2024 році.

Цього разу допомога стосується технічного забезпечення як військового, так і освітнього напрямків. Спеціальну техніку, призначену для виконання завдань на фронті, буде передано військовим з нашої академічної спільноти.

Серед отриманого устаткування є також і 13 багатофункціональних принтерів від виробника Rikoh, які розраховані для підтримки технічного забезпечення Університету. Зокрема, їх буде спрямовано на покращення роботи адмінчастини та факультетів нашого навчального закладу, Центру підтримки студентських сервісів та Центру маркетингу та розвитку.

Академічна спільнота Львівського університету вкотре висловлює подяку норвезькій громадській організації PUTE за їхню підтримку та розуміння викликів, з якими стикається наша молодь у стані війни.  Також особливо дякуємо за підтримку наших військових, що є надзвичайно важливою у цей складний для нашої країни час. Віримо, що наші партнерські взаємини лише міцнітимуть та приноситимуть великі результати для обох сторін, а також насамперед для перемоги України над ворогом.