У Львівському університеті відбулася консультаційна зустріч для вступників “Творчий конкурс: що і як”

Зовсім нещодавно, 30 червня, у Львівському університеті відбулася онлайн-зустріч “Творчий конкурс: що і як”, яку організував факультет культури і мистецтв спільно з Центром маркетингу та розвитку. Близько 100 абітурієнтів, які стали слухачами цієї події, змогли дізнати про всі тонкощі вступної кампанії на творчі професії. Зокрема, зустріч стосувалася таких п’яти освітніх програм, як:

• 024 Хореографія
  • 025 Музичне мистецтво (Хорове диригування)
  • 026 Сценічне мистецтво (Акторське мистецтво драматичного театру та кіно)
  • 026 Сценічне мистецтво (Акторське мистецтво театру ляльок)
  • 026 Сценічне мистецтво (Театрознавство)

Усіх присутніх привітала в.о. декана факультету культури і мистецтв Майя Гарбузюк: “Сьогодні ви маєте чудову можливість поспілкуватися безпосередньо із тими, хто буде слухати, дивитися і оцінювати ваші старання на творчому конкурсі, а від себе хочу додати, що наш факультет є водночас і молодим, і поважним, адже вже у вересні святкуватиме своє 20-річчя та 25-річчя окремих кафедр. Тож одразу зі вступом ви увійдете у вир нашого культурного життя, адже долучитеся до цих ювілейних подій, а вони точно будуть цікавими“.

Також про кожну із освітніх програм розповіли фахівці своєї справи:
• заступниця декана, доцентка Мирослава Циганик;
• доцентка кафедри театрознавства та акторської майстерності Софія Роса-Лаврентій;
• професор кафедри хореографії та режисури Олег Петрик;
• доцент кафедри музикознавства та хорового мистецтва Василь Чучман.

Щиро віримо, що після цієї зустрічі вступ для наших абітурієнтів пройде легко, а вже у вересні вони цілком долучаться до творчої спільноти нашого навчального закладу.

Якщо ж серед наших читачів є ті, які не змогли відвідати зустріч у прямому ефірі та бажають переглянути запис вебінару – переходьте за покликанням.

Приємного перегляду!