Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Тарас Березюк

24 серпня 2022 року у бою з російськими окупантами загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Тарас Березюк. Героєві було 34 роки.

Львівʼянин Тарас Березюк закінчив історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2014-му брав участь у Революції Гідності. У  складі артилерійського з’єднання виконував бойові завдання у боях за Лиман, Слов’янськ та Краматорськ, а також на Луганському напрямку.

Тарас узяв позивний «Сихівський», бо все життя прожив у житловому масиві Львова – Сихові. Від початку повномасштабної війни Тарас приєднався до 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила та знову вирушив захищати Україну. Тарас, як і багато інших побратимів, мріяв про вільну незалежну Україну, будував плани на майбутнє.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!