Діалог з абітурієнтами з Черкащини та Херсонщини

11 грудня 2015 року на факультеті культури і мистецтв відбувся незвичний профорієнтаційний захід: зустріч з абітурієнтами, які приїхали до Університету з Херсонської області, та Інтернет-діалог з учнями Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради.

Факультет культури і мистецтв представляли: в.о. декана Роман Крохмальний, доцент кафедри театрознавства і акторської майстерності Майя Гарбузюк, доцент кафедри режисури та хореографії Оксана Лань, старший викладач кафедри музичного мистетцва Валерій Кайсін та асистент кафедри музичного мистецтва Галина Бень.

Спочатку учасники заходу переглянули мультимедійну презентацію про історію та сучасність Університету, спеціальності факультету культури і мистецтв. Представники кафедр факультету дали конкретні настанови для охочих вступати на спеціальності «Сценічне мистецтво» (театрознавство; акторське мистецтво), «Середня освіта» (музичне мистецтво), «Хореографія», зокрема, детально розповіли про процедуру творчих конкурсів, дали поради щодо підготовки до майбутніх випробувань.

Упродовж півторагодинної зустрічі учні ставили питання щодо навчальних практик різних спеціальностей, особливостей навчального процесу, умов вступу і форми подання документів, рівня прохідного балу тощо.

Також майбутніх абітурієнтів цікавила перспектива працевлаштування після закінчення факультету, можливість навчатися одночасно на двох факультетах, міжнародна співпраця і закордонні стажування, а також рівень забезпечення студентів гуртожитками… Представники обох областей України – отримали вичерпні відповіді фахівців на всі запитання.

Світлини: Христини Станкевич Більше фото