25 листопада 2021 відбулася друга зустріч із представниками компаній-роботодавців у рамках проєкту «Діалог з роботодавцями», який організовує відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку. Тематично зустріч була присвячена питанням управління, фінансів та аудиту.

Варто наголосити, що до організації зустрічі активно долучився декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин, який підтримав пропозицію щодо проведення зустрічі із роботодавцями, адже комунікація і співпраця зі стейкхолдерами є дуже важлива та необхідна, особливо у процесі  оновлення освітніх програм та практично орієнтованого навчання.

Серед запрошених гостей були представники низки компаній. Зокрема,   керівник практики фінансового сектора  компанії KPMG Юрій Федорів дав студентам «дружні поради старшого товариша» щодо того, як стати успішним на сучасному ринку праці, зокрема у фінансовій сфері. Начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях Ярослав Коваль наголосив, що плідна та ефективна співпраця зі Львівським університетом триває вже давно і проінформував студентів щодо посад, на які вони можуть претендувати у державній службі. Фахівчиня з найму робочої сили NBS Lviv Довганик  Вікторія наголосила, що компанія потребує фахівців зі знанням іноземних мов, адже компанія спілкується із замовникам зі всього світу. Спеціалістка з розвитку бренду роботодавця компанії E&Y Євгенія Костіцина та фахівчиня з підбору персоналу компанії  PwC Вікторія Сачук наголосили, що для роботи у їхніх компаніях важливі такі навички та вміння, як лідерство, бажання до постійного розвитку, критичне мислення, командна робота. Важливими технічними навичками для успішної роботи натомість є досконале знання програми Excel, аналітичне мислення, розуміння бізнес-процесів та бізнес- і фінансова-аналітика.

На завершення начальниця управління по роботі з персоналом АТ АКБ «Львів» Лідія Мельник наголосила, що банк відкритий до співпраці та готовий ділитися досвідом і допомагати викладачам у процесі підвищення кваліфікації та практичного стажування. Викладачі також запрошували представників компаній-роботодавців долучатися до лекційних та практичних занять, а також домовилися про організацію ознайомчих екскурсій для студентів до офісу компаній.

До участі долучилося понад 150 студентів, аспірантів та викладачів факультету управління фінансами та бізнесу й економічного факультету. Варто зазначити, що результати таких зустрічей можна використовувати для формування та трансформації навчальних планів, освітніх програм,  орієнтованих на вимоги ринку праці, розвитку діалогу з профільними роботодавцями.

Проєкт «Діалог з роботодавцями» стартував за результатами програми дистанційного міжнародного стажування викладачів, аспірантів та адміністративного персоналу  з трансферу технологій GUTT.INUP  в рамках проєкту «Партнерство університетів України та Німеччини з трансферу технологій» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Стежити за анонсами заходів можна на фейсбук-сторінці Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом https://www.facebook.com/CareerOfficeLNU  та на сайті https://work.lnu.edu.ua/