Відбувся вебінар, присвячений Програмі «Горизонт Європа»

23 листопада 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся вебінар «Програма «Горизонт Європа» стартувала. Нові можливості для науковців».

Доповідь виголосила Оксана Бутковська – співробітниця Національного контактного пункту, яка працює за напрямами «Культура, креативність та інклюзивне суспільство» і «Європейський інститут інновацій та технологій» в нашому Університеті.

Головною метою заходу було надання інформації про нову Програму та можливості участі українських дослідників. Учасники дізналися про нововведення програми «Горизонт Європа» у порівнянні з попередньою Рамковою програмою ЄС «Горизонт 2020», структуру Програми, а також про практичні аспекти подання проєктних пропозицій.

Вебінар, присвячений конкретним тематикам програми «Горизонт Європа», заплановано провести на початку грудня.