Студентка Університету Анна Яворівська – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціальної інклюзії

Здобувачка третього курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності “231 Соціальна робота” факультету педагогічної освіти Львівського національного  університету імені Івана Франка  Анна Яворівська  здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії у 2023–2024 н.р.

Другий тур конкурсу відбувся на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у дистанційному форматі. Про свою участь у Конкурсі заявили 182 учасники – представники університетів з усієї України (Київ, Дніпро, Тернопіль, Херсон, Ужгород, Хмельницький, Суми, Кам’янець-Подільський, Харків, Запоріжжя та ін.). Проблемам соціальної інклюзії було присвячено 61 наукову роботу.

Робота студентки Анни Яворівської була присвячена проблемі соціальної інклюзії учасників бойових дій в умовах цивільного життя в Україні. Війна породжує дуже багато проблем не лише у вимірі матеріальних втрат, а й у сфері соціально-психологічної взаємодії. Питання готовності суспільства до повернення наших героїв до цивільного життя, створення сприятливих умов для їхньої успішної реінтеграції є вкрай важливим в сучасному суспільстві. А процес адаптації учасників бойових дій до звичного життя – це складний процес пристосування до умов побуту й соціальних стосунків, які стають певною мірою новими.

Ерудованість, наполегливість, креативність, виконана на високому рівні наукова робота, вміння аргументовано представити результати дослідження забезпечили Анні Яворівській перше місце у конкурсі.

Щиро вітаємо Анну Яворівську та її наукову керівницю доцентку Ірину Мищишин із перемогою та бажаємо нових успіхів у науковій та професійній діяльності!