У Львівському університеті завершилася третя хвиля освітньої ініціативи «UniWeek»

Упродовж тижня 300 школярів відвідували лекції і практичні заняття у Львівському університеті, спілкувалися з майбутніми викладачами, ознайомлювались зі структурою навчання і функціонуванням  університетських підрозділів. Дізнатися більше про освітні  програми Університету учні мали нагоду в рамках унікального освітнього проєкту Студентського уряду «UniWeek».

Ініціатива  відбувається вже втретє і вона є чудовою можливістю для абітурієнтів відчути атмосферу Університету і впевнитися у виборі майбутньої спеціальності. Проєкт є своєрідним містком між шкільним життям та студентськими роками, котрий допоможе школярам підготуватися до нового освітнього етапу.

Сьогодні, 26 квітня 2024 року, відбулася зустріч школярів з першим проректором Андрієм Гукалюком.

На початку заходу присутніх привітала голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька, котра подякувала майбутнім абітурієнтам за активну участь в ініціативах Львівського університету та наголосила на необхідності подібних проєктів задля того, щоб випускники шкіл більш усвідомлено робили вибір університету та спеціальності для здобуття вищої освіти.

Опісля слово надали першому проректорові Андрію Гукалюку, який розповів про основні етапи й особливості вступної кампанії у 2024 році та цьогорічні зміни у правилах прийому до закладів вищої освіти.

Також Андрій Гукалюк відповів на питання майбутніх абітурієнтів. Школярів цікавили вимоги до написання мотиваційних листів, підтвердження рівня іноземних мов, міжнародна академічна мобільність, правила прийому на навчання для пільгових категорій, проведення творчого конкурсу, формат проходження співбесід тощо.

Після завершення заходу власними враженнями та думками поділилися учасники ініціативи, котрі впродовж тижня мали можливість навчатися на обраних спеціальностях. Зокрема погодилася дати коментар учениця 11 класу  Софія Гасюк, яка обрала біологічний факультет: ««UniWeek» – класна можливість краще зрозуміти всі плюси та мінуси обраної спеціальності. Загалом я рада, що у Львові відбуваються такі ініціативи для школярів. Для мене це змога дізнатися більше та почерпнути необхідну інформації для майбутнього навчання. Спілкування зі студентством, котре на мою думку, є обличчям Університету, допомагає глибше ознайомитися зі   спеціальністю. Дуже дякую організаторам за їхню роботу».

Також враженнями поділився старшокласник Андрій Кантарович.

«Під час «UniWeek» цього разу я вирішив ознайомитися з факультетом електроніки та компʼютерних технологій.  Пройшла вже друга хвиля проєкту, котру я відвідав, щоб повністю впевнитися у виборі спеціальності. Студентське життя – наповнене та цікаве і, на мою думку, краще ніж шкільне. Мені сподобалася взаємодія з викладачами та студентами на факультеті та предмети, котрі ми відвідали у рамках ініціативи. Нам дали завдання та допомагали з його виконанням, якщо виникали труднощі. Ці 5 днів, наповнені лекціями та практичними, запамʼятаються мені надовго», – зазначив Андрій Кантарович.

Христина Панас, яка навчається на другому курсі техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» теж поділилася думками про освітню ініціативу: «Я обрала факультет іноземних мов. Загалом мені дуже сподобалося: й атмосфера, і спілкування, і пари. Я вражена красою Головного корпусу Львівського університету та цієї Актової зали. Лекції цікаві та наповнені, викладачі завжди готові допомогти та відповісти на питання, котрі зʼявлялися. Студенти дуже привітні та раді поділитися власними враженнями про навчання. Після завершення коледжу планую вступати в ЛНУ ім. Івана Франка і отримувати знання на факультеті іноземних мов. «UniWeek» допоміг мені ухвалити це рішення».

Також організатори анонсували для майбутніх абітурієнтів День відкритих дверей в Університеті, котрий відбудеться 8 травня в онлайн-форматі.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото