#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університетуГеографічний факультет

Друзі, сьогодні покажемо вам та розповімо про найстаріший стаціонар Географічного факультету – Дністровський , що є базою практик та наукових досліджень факультету з 1959 р.

🔹 Знаходиться у смт. Єзупіль Івано-Франківської області у місці, де сходяться Прилуквинська і Бистрицько-Тлумацька височини. Тут представлений повний комплекс флювіальних та схилових утворень, а значна частина навчального полігону приурочена до долин річок Дністра і Бистриці та горбогірних межиріч.

🔹 Протягом останніх тридцяти років у районі стаціонару проводяться палеогеографічні, геоморфологічні та археологічні дослідження працівниками Університету спільно з фахівцями інших вузів і академічних установ України та Польщі.

🔹 У навчальному корпусі стаціонару є наочні посібники і стенди, на яких відображено природні особливості району проведення практики: геологічні, геоморфологічні і грунтові карти, стратиграфічні схеми, довідкові таблиці тощо.

📽 Вмикай відео, щоб насолодитися красою та поринути в атмосферу околиць Дністровського стаціонару: https://www.facebook.com/GeomorphologyPaleogeographyLNU/videos/1369302646740461/