Доцента Університету Святослава Літинського  нагороджено відзнакою «Золоте cерце»

Відповідно до Указу Президента України №850/2022 «Про нагородження відзнакою Президента України «Золоте cерце» відповідною відзнакою нагороджено доцента кафедри програмування факультету прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка, відомого громадського активіста та волонтера, засновника громадської організації «Незалежні» Святослава Літинського. З перших днів російського вторгнення, Святослав Володимирович разом з командою однодумців займаються ввезенням автомобілів для Збройних сил України.

Відзнака Президента України «Золоте cерце» заснована Указом Президента України Володимира Зеленського 5 грудня 2022 року. Так, 9 грудня 2022 року відзнакою вперше нагороджено 76 волонтерів. Відповідною відзнакою активістів нагороджують за вагомий особистий внесок у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху, зокрема під час здійснення заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та подолання її наслідків.

Щиро вітаємо доцента Університету Святослава Літинського з високим визнанням його громадської діяльності, яка сьогодні відіграє одну з ключових ролей у наближенні нашої перемоги над ворогом!

З Указом Президента України №850/2022 «Про нагородження відзнакою Президента України «Золоте cерце» можна ознайомитися за посиланням.