Дипломатка Анна Тертична прочитала лекцію для студентів Університету

26 квітня 2024 року на запрошення кафедри слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького філологічного факультету Львівського університету з онлайн-лекцією для студентів-філологів, істориків та міжнародників виступила дипломатка, кандидатка історичних наук, радниця, заступниця Посла України в Болгарії Анна Тертична.

Доповідачка представила своє дослідження на тему «Українська дипломатія в Болгарії у міжвоєнний період (1918-1939)». Зокрема, пані Анна розповіла про започаткування дипломатичних відносин між УНР і Царством Болгарія, висвітлила основні завдання перших українських і болгарських дипломатичних представництв у Києві та Софії після 1918 р., проаналізувала роль культурної дипломатії України та Болгарії 100 років тому, окреслила роботу офіційних представників закордонного уряду УНР у Болгарії та культурно-інформаційну діяльність української громади Царства Болгарія між двома світовими війнами як протидію більшовицькій та радянській пропаганді.

Щиро дякуємо Посольству України в Болгарії та особисто пані Анні Тертичній за увагу до львівської славістики, за цікаву і пізнавальну лекцію та за повсякчасну підтримку!

Світлини: філологічного факультету Більше фото