Факультет іноземних мов Львівського університету отримав грант Європейського парламенту на підтримку магістерської програми з усного перекладу

Факультет іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка отримав грант від Європейського парламенту на розвиток освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня «Усний переклад двох іноземних мов». Грант надано в рамках ініціативи «Організація магістерських або бакалаврських курсів з усного перекладу конференцій (відповідність пріоритетним потребам ЄП в українській мові)».

Грант призначений для розвитку програми з усного перекладу в кількох ключових сферах. Одним із найважливіших кроків з впровадження гранту стане придбання найсучаснішого обладнання, яке забезпечить студентам доступ до найсучасніших інструментів, що відповідають галузевим стандартам. Такі інвестиції в технології значно покращать навчальний процес і розвиток навичок майбутніх усних перекладачів.

Крім того, значна частина гранту буде спрямована на професійний розвиток викладачів. Зокрема, йдеться про семінари, тренінги та можливості для викладачів бути в курсі останніх тенденцій та методик у сфері викладання усного. Зміцнення потенціалу викладачів безпосередньо впливає на підвищення якості навчання студентів, оскільки вони отримують рекомендації від експертів, які добре знаються на нюансах професії.

Факультет іноземних мов вдячний за підтримку Європейського Парламенту, адже вона допоможе Університету забезпечити підготовку кваліфікованих перекладачів.

Цей грант – не лише фінансова інвестиція, але й вотум довіри до якості освіти, яку надає наш Університет. Він відкриває нові можливості для наших студентів і широкої академічної спільноти.

Магістерська програма «Усний переклад двох іноземних мов» надає студентам важливі професійні  навички та знання, сприяє просуванню та ефективному використанню української мови на міжнародній арені.

Факультет іноземних мов утверджується як центр передового досвіду в галузі викладання усного перекладу. Університет сподівається на подальшу підтримку Європейського Парламенту та інших зацікавлених сторін у його прагненні сприяти розвитку мовних навичок та культурному обміну.