Факультет прикладної математики та інформатики – переможець благодійного «Кубку Університету» з баскетболу

Упродовж 11-12 жовтня у Спорткомплексі ЛНУ ім. Івана Франка тривав «Кубок Університету 2024» з баскетболу. Подію відвідали студенти, викладачі та працівники Львівського університету.

«Кубок Університету» – благодійний турнір з баскетболу, ініційований Студентським урядом та організований за підтримки кафедри фізичного виховання та спорту і Спортивного клубу ЛНУ ім. Івана Франка. У турнірі взяли участь 13 факультетів та Педагогічний фаховий коледж, команди яких грали за олімпійськими правилами баскетболу – «3×3».

12 жовтня команди зіграли чвертьфінали, півфінал, битву за 3 місце та фінал. У чвертьфінал вийшли команди факультетів прикладної математики та інформатики, електроніки та комп’ютерних технологій, управління фінансами та бізнесу, філософського, а також хімічного, юридичного й економічного факультетів.

Команди філософського факультету та факультету електроніки та комп’ютерних технологій, за планом, мали грати першими, проте філософському факультету зарахували технічну поразку. Факультет прикладної математики та інформатики у чвертьфіналі зіграв з хімічним факультетом, якому завдав нищівної поразки і переміг з рахунком 15:5. Технічну поразку зарахували і факультету міжнародних відносин, тож команда юридичного факультету автоматично пройшла у півфінал. Факультет управління фінансами та бізнесу здолав економічний з рахунком 9:4.

Після короткої перерви факультет електроніки та комп’ютерних технологій зійшовся на баскетбольному майданчику з факультетом управління фінансами та бізнесу і переміг з рахунком 5:3, а гравці факультету прикладної математики та інформатики на останніх секундах повернули гру на свою користь і здобули перемогу над командою юридичного факультету з рахунком 6:5.

За третє місце боролися студенти юридичного факультету та факультету управління фінансами та бізнесу, де перші перемогли з рахунком 7:3. Опісля на майданчик запросили команду Університету з чирлідингу, яка здійняла шквал емоцій у глядачів та допомогла гравцям краще налаштуватися на фінальний матч.

Апогеєм турніру став двобій між факультетом прикладної математики та інформатики та факультетом електроніки та комп’ютерних технологій. Напружена боротьба та підтримка вболівальників створили неперевершену атмосферу. Фінальний матч завершився з рахунком 9:6 та перемогою факультету прикладної математики та інформатики.

Перед початком нагородження організатори підбили підсумки традиційної «Битви факультетів», завдяки якій цього разу вдалося зібрати близько 90 тисяч гривень. Трійка лідерів отримала трофеї від українських військовослужбовців. Переможцями «Битви факультетів» стали: