Інформаційний ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг загальноосвітніх шкіл України за результатами ЗНО 2017 року. Згідно з даними рейтингу Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені Івана Франка посів першу сходинку з результатом 167,2 рейтингових балів.

У першу п’ятірку рейтингу також увійшли три київські навчальні заклади і дніпровський ліцей.

Автори рейтингу зазначають,  що вихідними даними для його створення були результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками у 2017 році.

Школи у таблиці розміщені за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала можна ознайомитися за посиланням.