«Гербарій непідвладний часу»: День відкритих дверей у Гербарії Львівського університету

29 вересня 2017 року Гербарій Львівського національного університету імені Івана Франка провів День відкритих дверей під назвою «Гербарій непідвладний часу».

Відвідувачам представили гербарні зразки мохів, лишайників, грибів, водоростей, судинних рослин з територій Азії (Індія, Тибет, Палестина), Японії, Європи, Австралії та етикетки зборів: іменних колекцій, навчальних і наукових установ. Також усі охочі могли ознайомитися із публікаціями про Гербарій і публікаціями працівників (монографії, каталоги і статті).

Окрім того, працівники Гербарію створили експозицію з живих рослин у вигляді міні-букетів з інформацією про вид і родину, частини яких можна було розглядати у бінокуляр, та підготували гербарний матеріал з різних живих рослин, який був ними використаний як декоративний матеріал для дизайнування виробів.

Поринути у саме осердя Гербарію учасники заходу мали нагоду  під час  екскурсії у фонди. Також відвідувачів зацікавила робота HerbScana.

Участь в екскурсії взяли студенти та викладачі Університету, учні шкіл міста Львова з батьками.