Інформація щодо організації освітнього процесу в першому семестрі 2024/2025 навчального року

Відповідно до Наказу Ректора № О-63 від 7 серпня 2024 року «Про організацію освітнього процесу в першому семестрі 2024/2025 навчального року» затверджено графік освітнього процесу на перший семестр 2024/2025 навчального року для здобувачів денної форми здобуття освіти. Освітній процес відбуватиметься з 2 вересня по 30 листопада 2024 року (включно суботи).

Навчання для ОС «Бакалавр» (1, 2, 3, 4 курси) та ОПС «Фаховий молодший бакалавр» (1, 2 курси), ОС «Магістр» (1, 2 курси) відбуватиметься в аудиторному форматі. Освітній процес по суботах заплановано організувати у дистанційному форматі.

Зазначимо, що графік та формат освітнього процесу у Львівському національному університеті імені Івана Франка визначено згідно із рекомендаціями Міністерства освіти і науки України, складною ситуацією з енергосистемою та з урахуванням пропозицій Профкому студентів та Студентського уряду.

Водночас освітній процес для студентів заочної форми відбуватиметься згідно з планом проведення сесій для студентів заочної форми здобуття освіти Львівського національного університету імені Івана Франка на 2024/2025 навчальний рік, затвердженим проректором Університету 29 липня 2024 року. Організацію освітнього процесу для здобувачів освіти за заочною формою проводитимуть з використанням технологій дистанційного навчання.

З Наказом можна ознайомитися за посиланням.