Інформація щодо індексації стипендії студентів, аспірантів Університету в грудні 2015 року

Відповідно до п.9 «Прикінцевих положень» Закону України «Про Державний бюджет на 2015 рік» від 28.12.2014 р. № 80-VІІІ індексація грошових доходів населення здійснюється у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на 2015 рік.

Відтак, нарахування та виплата стипендій та індексації стипендій здійснюється в межах кошторисних призначень Університету на 2015 рік, доведених і затверджених Міністерством освіти та науки України.

Оскільки індексація грошових доходів населення щомісячно зростає, а призначення коштів на виплату стипендій та її індексації не забезпечують повного обсягу виплат, у грудні 2015 року індексація стипендії студентів та аспірантів факультетів буде нарахована в розмірі 50%, студентам Правничого коледжу – 100%; студентам Педагогічного та Природничого коледжів стипендію не проіндексують.