Інструкція та перелік ДВВС для магістрів

Повідомляємо про початок загальноуніверситетських вибіркових для магістрів 1 року навчання:

• І хвиля – з 10:00 год., 10.09.2024 р. по 12.09.2024 р.
  • ІІ хвиля – з 10:00 год., 13.09.2024 р. по 14.09.2024 р.

Під час першої хвилі реєстрації студент може зайти в систему для перегляду стану комплектації груп та зміни/редагування свого вибору дисципліни.

Після завершення першої хвилі фіксуються дисципліни, для яких групи складають не менше 10-ти осіб, а верхня межа – 50 студентів. Студенти, що зареєструвалися на дисципліни, для яких не вдалося укомплектувати групи, у другій хвилі реєстрації отримують можливість вибрати дисципліни зі сформованих після першої хвилі.

Третім етапом формування індивідуального навчального плану студента на наступний 2024-25 навчальний рік є рандомний розподіл системою Деканат студентів, які не оформили свій вибір, серед дисциплін, які відбулися, шляхом пропорційного доукомплектування груп.

Після обрання (чи рандомного розподілу) вибіркові дисципліни стають обов’язковими для конкретного студента і заміні не підлягають. Поставтеся відповідально і уважно до формування свого індивідуального навчального плану! Моніторте ситуацію, перевіряйте чи правильно зафіксований Ваш вибір!

У разі виникнення проблем із входом в особистий кабінет, за допомогою можна звертатися до університетських адміністраторів системи Деканат за телефоном 239-48-42 чи поштою student-support@lnu.edu.ua.