Львівський університет – один із найпопулярніших  ВНЗ України серед абітурієнтів

За даними Інтернет-ресурсу Vstup.info станом на 10.00 14 липня 2015 року в Єдиній державній електронній базі з питань освіти зареєстровано 416 200 заяв від абітурієнтів.

Найбільш популярними серед вступників залишаються Київський національний університет імені Тараса Шевченка (12 760 заяв) і Львівський національний університет імені Івана Франка, до якого подано 12 310 заяв. Третє місце посідає Національний університет «Львівська політехніка» (10670 заяв). Четверту та п’яту позиції займають Київський національний торговельно-економічний університет (8200 заяв) і Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (7920 заяв).

Дещо менше заяв подано до Національного авіаційного університету (7450), Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (7180), Київського університету імені Бориса Грінченка (6410), Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (6270). Десятим у рейтингу лідерів ВНЗ за кількістю поданих заяв від вступників є Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара (6260).

Львівський національний університет імені Івана Франка традиційно користується неабиякою популярністю серед вступників, що підтверджують відповідні рейтинги, зокрема й останніх років. Нагадаємо, що минулоріч до Університету було подано рекордну кількість – 60 693 заяв, а відтак ЛНУ ім.. Івана Франка був лідером серед ВНЗ України.

«Я подаватиму документи лише у Львівський університет імені Івана Франка на кілька факультетів: факультет іноземних мов та міжнародних відносин. Знаю, що тільки тут можна здобути ґрунтовні знання з іноземних мов і стати хорошим фахівцем, адже тут найкращі викладачі, які люблять свою справу», – говорить про свій мотивований вибір цьогорічна абітурієнтка Соломія.