Команда Львівського університету з футзалу провела товариський матч з командою «Медик-Енергія»

16 травня 2024 року збірна команда працівників Львівського національного університету імені Івана Франка 45+ провела традиційний четвертий товариський матч з футзалу з командою ветеранів «Медик-Енергія», який відбувся на майданчику спортивно-розважального центру «Медик». Команда Львівського університету поступилася суперникам із рахунком 1:4, однак учасники команди провели динамічну і захопливу гру та здобули чудовий досвід у спортивному протистоянні.

«Гравцями команди Львівського університету стали працівники Університету з категорією 45+, які, за сприяння Профспілки працівників Львівського університету, спільними зусиллями організували таку спортивну зустріч, ‒ зазначає старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Степан Матула. – Товариський матч між командами розпочався із хвилини мовчання у знак пам’яті про Героїв ‒ загиблих Захисників і Захисниць України і з вдячністю до Збройних Сил України, завдяки яким ми маємо можливість проводити такі зустрічі. Гра була цікавою, у кожної команди було велике бажання перемогти. Однак, на завершення першого тайму рахунок був 1:0 на користь суперника. Надалі нам вдалося перейти від захисту в напад і зрівняти рахунок, але у другому таймі ми все ж пропустили три м’ячі. На результат, на нашу думку, значно вплинули умови гри та вікова категорія суперників. Упродовж всього спортивного протистояння ми могли зреалізувати багато вдалих моментів, але цього разу довелося все ж поступитись суперникам. Незважаючи на результат, ми здобули цінний досвід змагань і задоволення від участі. Наприкінці зустрічі учасники нашої команди подарували суперникам пам’ятні презенти від Львівського університету і подякували за гру. Надіємось, що і надалі відбуватимуться такі товариські матчі, але вже на нашому майданчику», ‒ зазначає Степан Матула.

Тож дякуємо збірній команді Львівського університету з футзалу за ініціативу та участь у спортивному поєдинку та бажаємо подальших перемог та підкорення нових спортивних вершин!

Світлини: Олега Лядика Більше фото