![Лариса Горлова взяла участь ХХ ювілейному Краківському Міжнародному марафоні](https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/5348307952785804260_121.jpg)
23 квітня 2023 року у м. Краків (Польща) відбувся ХХ ювілейний Краківський Міжнародний марафон. Довжина марафону становила 42 км 194 м., а його учасниками були 5200 бігунів з усього світу – 4300 чоловіків та 900 жінок.
Участь у цьому грандіозному змаганні взяла старша викладачка кафедри фізичного виховання і спорту факультету педагогічної освіти Лариса Горлова. Продемонструвавши витривалість, наполегливість і спритність викладачка Університету фінішувала у марафоні із результатом 4 год. 34. хв., що безумовно є хорошим показником як і сама участь у масштабному змаганні.
До слова, Горлова Лариса Михайлівна – майстер спорту України з веслування на байдарках та каное, а також майстер спорту України зі спортивного туризму. У 2009 році Лариса Михайлівна стала Чемпіонкою України з водного туризму. А у 2019 році викладачка стала чемпіонкою та призеркою світу і Європи з веслування на човнах «Дракон» (мастерс). Також Лариса Горлова – чемпіонка та призерка України з веслування на човнах «Дракон» (мастерс) у 2019 р., 2020 р., 2021 р., 2022 р.; чемпіонка турніру «Галицькі моржі» із зимового плавання (м, Тернопіль, 2019-2020 р.р.).