ЛНУ ім. Івана Франка та ЛНМУ ім. Данила Галицького активізовують співпрацю у сфері освіти, науки та інновацій

19 лютого 2024 року відбулося підписання Договору про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького. Відповідну угоду сьогодні підписали Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник та в.о. Ректора ЛНМУ ім. Данила Галицького Орест Чемерис. У зустрічі, присвяченій підписанню Договору, також взяли участь перший проректор Університету Андрій Гукалюк і голова Первинної профспілкової організації працівників Юліан Бек.

Відповідно до угоди, установи співпрацюватимуть у сфері освітньої, науково-дослідної, навчально-методичної, організаційної, культурної, виховної та інших видів діяльності в рамках здійснення освітнього та наукового процесів.

Основним напрямом співпраці є діяльність, в рамках якої передбачається реалізація спільних проєктів та ініціатив, серед яких, зокрема, реалізація спільних науково-дослідних проєктів і розробок з актуальних проблем у пріоритетних галузях наукових досліджень, організація науково-дослідних лабораторій і науково-дослідних груп, комісій для реалізації спільних науково-дослідних проєктів, взаємне рецензування науково-дослідних робіт, дисертаційних досліджень, методичних розробок, навчальних посібників, підручників, статей, та інших видань, організація та координація виконання спільних навчально-наукових проєктів, грантів, конкурсів та інших форм залучення наукових інвестицій.

Разом з тим, співпраця передбачає спільне проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конференцій, семінарів, інших наукових заходів, спільну участь у національних та міжнародних науково-освітніх програмах, співпрацю щодо проходження практики, стажування для студентів, аспірантів, викладачів та випускників, а також спільне обговорення, розроблення та оновлення освітніх програм та їх компонентів, впровадження новітніх методів та методик викладання і навчально-методичних матеріалів для забезпечення освітнього процесу.