ЛНУ ім. Івана Франка – у трійці лідерів Консолідованого рейтингу ЗВО України

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» сформував Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2023 року.

Відповідно до результатів цьогорічного рейтингу, Львівський національний університет імені Івана Франка посів друге місце, піднявшись на одну позицію порівняно з минулим роком. Першу сходинку у рейтингу посів Київський національний університет імені Тараса Шевченка, третю – Національний університет «Львівська політехніка».

Зазначимо, що для формування консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використовують дані найбільш авторитетних серед експертів і медіа національних рейтингів закладів освіти України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен з яких має різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.