ЛНУ ім. Івана Франка відвідала делегація Національного університету біоресурсів і природокористування України

15 жовтня 2024 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідала делегація Національного університету біоресурсів і природокористування України у складі проректорки з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Олени Глазунової, проректорки з науково-педагогічної роботи та економічних питань Тетяни Костюк, декана економічного факультету Анатолія Діброви, декана гуманітарно-педагогічного факультету Інни Савицької, декана факультету конструювання та дизайну Зіновія Ружила, декана факультету тваринництва та водних біоресурсів Руслана Кононенка та начальника відділу організаційної діяльності НДГ, Боярської ЛДС та навчально-виробничої практики Миколи Грунтковського.

В межах візиту гості зустрілися з Ректором Університету, академіком НАН України, професором Володимиром Мельником. У зустрічі також взяли участь перший проректор Андрій Гукалюк, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський, декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин, декан факультету педагогічної освіти Дмитро Герцюк, декан біологічного факультету Ігор Хамар та начальниця Планово-фінансового відділу Світлана Сас.

Звертаючись до гостей, Ректор Володимир Мельник наголосив, що зустріч є надзвичайно цікавою, адже обом установам є чого навчитися одне в одного. «Наш Університет завжди відкритий до співпраці з іншими установами, особливо тими, що виконують державницькі функції. Запрошуємо Вас до ознайомлення із науковими об’єктами Університету, оскільки саме у Львівському національному університеті імені Івана Франка є найбільше об’єктів, які становлять Національне надбання України. Окремої уваги заслуговують також музеї Університету, де зібрані справді унікальні колекції. Підписання відповідних угод, відкриє можливості для подальшої співпраці на рівні факультетів, кафедр та інших структур наших університетів», – зазначив Володимир Петрович.

Проректорка з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації Національного університету біоресурсів і природокористування України Олена Глазунова також підкреслила важливість обміну досвідом між університетами. «Одним із наших сьогоднішніх завдань є ознайомлення з діяльністю провідних університетів України. Львівський національний університет імені Івана Франка має топові позиції у більшості рейтингів, тож нам дуже цікаво ознайомитися з тим, як у вашому  Університеті організовують різні процеси, зокрема, нас цікавить управління освітнім процесом, цифровізація, платформи і системи, які використовує ЛНУ ім. Івана Франка для автоматизації навчального процесу. Наша мета – зав’язати більш тісні контакти на рівні факультетів і кафедр за відповідними напрямами діяльності, оскільки у нас, ймовірно, є спільні питання чи проблеми», – наголосила Олена Глазунова.

Під час зустрічі присутні обговорили актуальні питання, які виникають в обох установах. Йшлося також про обмін досвідом в організації освітнього процесу і наукової діяльності, упровадження елементів дуальної освіти, питання цифровізації системи управління та виклики, які постали перед вищою освітою України внаслідок повномасштабного вторгнення.

В межах візиту делегація Національного університету біоресурсів і природокористування України ознайомилась з роботою Планово-фінансового відділу, економічного та біологічного факультетів Львівського університету. також гості відвідали Музей історії Університету, університетську книгарню і Ботанічний сад ЛНУ ім. Івана Франка.