Львівський університет – лідер вступної кампанії

За даними Інтернет-ресурсу Vstup.info станом на 12.00 15 липня 2015 року в Єдиній державній електронній базі з питань освіти зареєстровано 579 500 заяв від абітурієнтів.

Найпопулярнішим серед абітурієнтів вищим навчальним закладом є Львівський національний університет імені Івана Франка, на адресу приймальної комісії якого надійшло 17020 заяв.

Також популярністю в абітурієнтів користуються Київський національний університет імені Тараса Шевченка (16 810 заяв) та Національний університет «Львівська політехніка» (14970 заяв). Четверту та п’яту позиції займають Київський національний торговельно-економічний університет (10650 заяв) і Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (10130 заяв).

Шосту позицію рейтингу займає Національний авіаційний університет (9850 заяв), який на півтори сотні заяв випереджає Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (9700 заяв). Окрім того, популярними серед абітурієнтів є Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (8840 заяв), Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (8630 заяв), та Київський університет імені Бориса Грінченка (8500 заяв).