Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Івана Франка очолив рейтинг найкращих шкіл України

Днями інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» опублікував  рейтинг ТОП-200 шкіл України за результатами НМТ 2023 року. Для укладання рейтингу загальноосвітніх закладів використали результати національного мультипредметного тесту, отримані випускниками шкіл у 2023 році. Значний вплив на цьогорічний рейтинг має пороговий бал «склав / не склав», який у 2023 році був встановлений заздалегідь і став для деяких предметів значно нижчим, ніж у попередні роки.

Згідно з даними рейтингу, цьогоріч два загальноосвітні заклади при Львівському національному університеті імені Івана Франка увійшли у двадцятку найкращих.

Так, перше місце у цьогорічному рейтингу посів Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка. У двадцятку найкращих увійшла також Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Разом з тим, Класична гімназія посіла четверте місце у рейтингу шкіл Львова 2023 року.