Львівський університет обирають вступники із максимальною кількістю балів НМТ

Нещодавно міська влада відзначила дев’ятьох випускників львівських шкіл, які цьогоріч набрали максимальну кількість балів із мультипредметного тесту– 600 балів. Серед них семеро ‒ випускники Фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Пишаємося тим, що чимало цьогорічних відмінників продовжуватимуть навчання саме у Львівському університеті, де матимуть змогу здобути ґрунтовні знання з обраних спеціальностей і стати чудовими фахівцями своєї справи.

Один із них – випускник Фізико-математичного ліцею Степан Пирин. Степан склав НМТ на 600 балів і для навчання обрав фізичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, а саме освітню програму «Квантові комп’ютери та квантове програмування».

«За те, що мені вдалося набрати найвищі бали із мультипредметного тесту, я найперше завдячую своїм батькам і вчителям, які підтримували мене впродовж усього навчання. Також, на мою думку, я досягнув значних успіхів завдяки наполегливій і систематичній праці, зацікавленню у тих чи інших предметах та бажанню їх вивчати. Таке прагнення завжди супроводжувало мене і стимулювало ставати кращим», ‒ розповідає Степан.

Випускник зазначає, що невипадково обрав саме фізичний факультет, адже цією наукою захоплюється уже давно. «Для майбутнього навчання я обрав фізичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, а саме освітню програму «Квантові комп’ютери та квантове програмування». Фізика захоплює мене ще з сьомого класу, а тепер я прагну здобути якісні знання вже як студент Львівського університету. Очікую співпраці з цікавими людьми, які допоможуть мені розвиватися в обраній сфері, а також можливості займатися науковою діяльністю. Я мрію вивести фізичну науку в Україні на цілком новий прогресивний рівень», ‒ ділиться планами майбутній студент.

Про мотивацію та вибір спеціальності розповідає і майбутня студентка географічного факультету Львівського університету, випускниця-відмінниця Уляна Банах. «Коли я вже зрозуміла, на який факультет хочу вступати, то серед львівських університетів лише ЛНУ ім. Івана Франка мав спеціальність, яку я для себе обрала. До слова, обрати спеціальність мені допомогла Мала академія наук, яка дала розуміння, чого саме я хочу і скерувала мене у сферу урбаністики. До того ж, Львівський університет має якийсь магічний вайб такого атмосферного Університету з довгою історією, що теж вплинуло на мій вибір», ‒ розповідає Уляна Банах.

Майбутня студентка переконана, що, навчаючись в ЛНУ ім. Івана Франка отримає багато потрібної інформації для майбутньої професії та можливість здобути ґрунтовні знання. «Надіюсь, що будуть цікаві пари, дружні та терплячі викладачі, класні одногрупники. Звичайно, дуже хочу, щоб мій вибір виправдав себе і щоб Університет ще більше заохочував мене розвиватися у цій сфері надалі», ‒ наголошує Уляна Банах.

До слова, цьогоріч, за даними приймальної комісії, загалом дев’ятеро вступників-відмінників з різних куточків України, які отримали 600 балів із НМТ/ЗНО, пов’язали свою долю із Львівським національним університетом імені Івана Франка.