Львівський університет рекомендовано для запровадження підготовчих курсів для молоді з тимчасово окупованих територій

Упродовж 24-26 травня 2021 року відбулося засідання комісії з розгляду пропозицій закладів вищої освіти державної форми власності щодо підготовки, забезпечення та проведення безоплатного навчання на курсах з підготовки до вступу до державних закладів вищої освіти молоді з числа осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія окремих районів Донецької та Луганської областей, територія населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Про це повідомили на офіційному вебпорталі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Так, відповідна комісія рекомендувала Мінреінтеграції запровадити підготовчі курси молоді з-поміж осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія окремих районів Донецької та Луганської областей, територія населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у 23-х закладах вищої освіти України, серед яких, зокрема, Львівський національний університет імені Івана Франка.

Навчатися на таких підготовчих курсах зможуть особи з числа тих, які у поточному навчальному році здобули повну загальну середню освіту. Що важливо, слухачі курсів отримуватимуть стипендію, забезпечуватимуться гуртожитком та залучатимуться до заходів культурно-освітнього і спортивного спрямування.

За підсумками проходження курсів з кожної навчальної дисципліни слухачі складатимуть підсумковий іспит, успішним результатом якого стане отримання відповідно свідоцтва про проходження підготовчих курсів.