Львівський університет розірвав Меморандум про співпрацю з компанією Nestle

Одним з важливих завдань Львівського національного університету імені Івана Франка в поточних умовах війни є спонукання не лише міжнародної академічної, але й політичної та бізнесової спільноти Європи і світу приєднуватись до санкцій проти країни-агресора, закликати партнерів до рішучих дій, спрямованих на засудження злочинів проти людяності, грубих порушень міжнародного права.

Значна частина провідних транснаціональних корпорацій розірвали відносини з росією та ухвалили очікуване рішення про вихід з російського ринку. Однак не всі суб’єкти великого бізнесу продемонстрували таку ж солідарність з Україною. Зокрема, компанія Nestle, з якою у Львівського університету було укладено Меморандум про співпрацю у низці сфер освітньої діяльності,  офіційно заявила про продовження роботи на території росії.

Національна безпека України, її незалежність, життя і свобода українських громадян є безумовними цінностями, ставити під сумнів які, особливо з мотивів отримання фінансової вигоди, – неприйнятно. З огляду на зазначені обставини Львівський національний університет імені Івана Франка розірвав Меморандум про співпрацю з компанією Nestle.