Львівський університет та молодіжна громадська організація «Інститут суспільних ініціатив» налагоджують співпрацю

1 листопада 2023 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник та голова правління молодіжної громадської організації «Інститут суспільних ініціатив» Тарас Репицький підписали Меморандум про співпрацю між установами.

У зустрічі, присвяченій підписанню Меморандуму, також взяли участь голова Студентського уряду Анжеліка Кульчицька, заступниця голови Первинної профспілкової організації студентів Університету Дарина Плитус, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергій Різник і голова Первинної профспілкової організації працівників Юліан Бек.

Метою Меморандуму є створення умов для розвитку ветеранів та ветеранських середовищ на базі Університету й громадської організації, налагодження співпраці у справі проведення спільних науково-практичних конференцій, зустрічей, дискусій, семінарів та круглих столів, залучення науковців Університету до написання підручників, навчальних посібників, збірників задач та інших науково-методичних матеріалів із врахуванням особливостей соціальної сфери, реалізація спільних науково-дослідних економічних та соціальних програм тощо.

Окрім того, документ передбачає спільну організацію навчально-виховних, спортивних, професійних заходів, конкурсів та змагань, а також залучення шкіл і вчителів до можливостей, які створюють Університет та громадська організація.

Ректор Університету Володимир Мельник під час підписання Меморандуму наголосив, що Львівський університет завжди відкритий для співпраці, спрямованої на розвиток молодіжного середовища в Україні та реалізацію соціально значущих ініціатив, особливо тих, які покликані допомагати  Захисникам та Захисницям України.

Голова правління молодіжної громадської організації Тарас Репицький акцентував, що для «Інституту суспільних ініціатив» співпраця з Львівським університетом є особливо цінною, адже багато членів команди організації є випускниками ЛНУ ім. Івана Франка, а сам Львівський університет – осердя ключових суспільно-політичних, наукових та освітніх процесів у Львові та Україні.