Львівський університет – у трійці лідерів Консолідованого рейтингу ЗВО України – 2024

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» сформував Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2024 року.

Згідно з результатами цьогорічного рейтингу, Львівський національний університет імені Івана Франка, як і минулоріч, посів друге місце серед закладів вищої освіти України. Окрім того, ЛНУ ім. Івана Франка визнано найкращим закладом освіти Західного регіону. Перше місце у Консолідованому рейтингу ЗВО України – 2024 посідає Київський національний університет імені Тараса Шевченка, а замикає трійку лідерів Національний університет «Львівська політехніка».

Зазначимо, що для укладання Консолідованого рейтингу ЗВО використано відомі рейтинги університетів країни: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал НМТ на контракт», кожен з яких використовує важливі критерії оцінювання.

Консолідований рейтинг українських університетів 2024 року охоплює результати 235 закладів вищої освіти, а також містить 10 тематичних підрейтингів, у яких визначено найкращі класичні університети, найкращі технічні, аграрні, педагогічні, медичні та мистецькі виші, а також найкращі приватні університети, найкращі виші Києва, регіонів і областей України.