Львівський університет відвідали учні Гостомельського ліцею №1

Профорієнтаційний сезон у розпалі, тож Львівський університет продовжує знайомити школярів зі своїми найпотаємнішими закутками. Днями ЗВО відвідали учні 11 класу Ліцею №1 Гостомельської селищної ради Бучанського району разом із класним керівником Віктором Білоусовим.

Гостей зустріли працівники Центру маркетингу та розвитку та насамперед повели знайомитися з життєвим шляхом патрона нашого Університету – Івана Франка. Школярів радо прийняв Інститут франкознавства, у якому провідна фахівчиня Інституту франкознавства Зоряна Дрозда розповіла не один десяток цікавих фактів із життя Івана Яковича. Під кінець екскурсії учні охоче задавали питання екскурсоводу.

Наступним місцем призначення стала Актова зала Львівського університету, у якій школярів зустрів завідувач Музею історії Університету Юрій Гудима. Саме тут учні змогли на мить відчути себе депутатами Галицького сейму та завдяки цікавим історіям від пана Юрія поринути в атмосферу цього місця сповна.

Далі учні також відвідали і сам Музей історії Університету. Найрізноманітніші факти з життя навчального закладу надихали молодь на роздуми, тож під кінець екскурсії в учасників назбиралося з десяток питань до екскурсовода.

Завершилися мандри у другій кімнаті музею, де школярів зустріли представниці Центру маркетингу та розвитку Львівського університету. Відповідальна за профорієнтацію Юлія Васьків розповіла учням детальніше про освітні програми, студентське життя й дозвілля, особливості користування сайтом вступної кампанії тощо. Найбільш уважні та кмітливі учні за відповіді на запитання отримали брендовані наліпки від крамнички брендованої продукції Львівського університету “Franko Store”.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації події. Віримо, що ліцеїсти отримали незабутні враження, тож без сумніву розглядатимуть Львівський університет для вступу вже влітку 2024 року. До зустрічі у стінах Франкового ЗВО!