Марта Борецька – срібна призерка  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з напрямку «Соціологія»

Днями на базі кафедри соціології та соціальної роботи ДВНЗ «Ужгородський національний університет» завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціологія». Для участі у ІІ турі цього престижного конкурсу відібрали 11 студентів провідних закладів вищої освіти України.

Блискучий результат продемонструвала студентка Львівського національного університету імені Івана Франка Марта Борецька. Під час інтелектуального змагання студентка Університету презентувала доповідь  «Європейські цінності в аксіопросторі сучасної української молоді», яка сьогодні є особливо актуальною у контексті подій, пов’язаних з обранням та обстоюванням європейського вектору розвитку України.

Члени висококваліфікованого журі оцінили роботу Марти  дипломом ІІ ступеня. Їй не вистачило лише 1 балу до першого місця, але її робота була відзначена серед тематично найкращих. Наукова керівниця роботи – Заслужений професор Львівського університету Наталія Черниш.

Кафедра соціології та вся академічна спільнота Університету вітає Марту Борецьку із високою відзнакою і бажає їй нових успіхів у навчанні та науковій роботі!